На розкопках Трипільського поселення на Черкащині побував друг українських археологів – лорд з Британії

Дата: 15.07.2019
Автор:

У Державному історико-культурному заповіднику “Трипільська культура” (с.Легедзине Тальнівського району Черкащини) вчергове побували високі закордонні гості. І хоча такі візити тут – не новина, але цього разу в музеї заповідника і на розкопках трипільського поселення Тальянки гостювали фахівці своєї справи, здатні принести реальну користь в діяльності заповідника. Зокрема, був серед гостей і британець Бертран Кост, який вже 17-й рік сприяє проведенню розкопок.

Директор заповідника “Трипільська культура” Владислав Чабанюк “напіввідкрив завісу” над тим, хто був цього разу, перепостивши на своїй сторінці у Facebook фото Миколи Кулика з відповідним підписом до них: “Якщо вам цікаво, хто сьогодні ліз по трипільській драбині на другий поверх трипільського житла – я скажу… Англійський лорд Бертран Кост, аташе з питань культури та освіти посольства Грузії в Україні Зураб Топурія та сам голова Європейського інвестиційного банку! Це, до речі, той банк (ЄІБ), який разом з Європейським банком реконструкцій і розвитку (ЄБРР), підтримує всі українські починання і без якого Україна не була б такою, якою є зараз…

І ще сьогодні британський лорд знайшов, розчищаючи ввірену йому ділянку розкопу, те, що ніколи ще не знаходили навіть професійні археологи…”

Що саме знайшов лорд – наразі не уточнюється,  але у заповіднику пообіцяли невдовзі оприлюднити детальнішу інформацію.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру