Прагнеш Волі і шануєш Віру? Зустрінь День Незалежності України… на Афоні!

Дата: 18.08.2018
Автор:

У серпні 2017 року четверо українців зустріли головний празник Успіння Богородиці у головному Її храмі на скелястій вершині третього виступу Халкідонського півострова — Айон-Оросі в Егейському морі, піднявши синьо-жовтий прапор України поруч з прапором монастирської держави Афон.

Настоятель чигиринського храму Святих Петра і Павла та холодноярського храму Петра Багатостраждального (Калнишевського) отець Василь Циріль і троє журналістів – Олег Островський, Андрій Кравець та Володимир Гамалиця – завершили сходження на Священну Гору о 6.40 год 28 серпня – у Храмі, де цього ранку зібралося всього півтора десятка паломників з усієї планети Земля…

Учасники походу «Вогонь Волі і Віри» присвятили його 26-й річниці Незалежності України.

Цьогоріч,  21 серпня pозпочинається новий похід українців святими місцями Афону, який завершиться 29 серпня. Ініціатором походу, як і торік, виступив головний редактор газети «Козацький край» Олег Островський.

У групі ще є декілька вільних місць. Зголоситися до участі можна, надіславши повідомлення Олегу Островському на його сторінці у «Фейсбуці» або зателефонувавши на Viber чи WhatsApp за номером +380674736672.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 20 від червень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру