Як байкери… зерно молотили: Етномотофест “Склик” у Холодному Яру вразив учасників незвичними “родзинками”

Дата: 23.07.2018
Автор:

Господар "Зерноленду" Назар Лавріненко (крайній зліва) з учасниками етномотофесту і чорним прапором Холодного Яру...

Каталися на мотоциклах, молотили зерно та вправлялися на ходулях байкери у Холодному Яру, в комплексі “Зерноленд” Івківців Чигиринського району Черкащини…

Мотоперегони, гучні рок-концерти та розваги. Байкери з усієї України з’їхалися на триденний етномотофестиваль “Склик”, про який розповідає “5 канал”.

“Тут автентично, тут так гарно! Ми були на багатьох злетах, але тут найкраще, тут душевно і так добре”, – ділиться враженнями учасник етномотофесту Андрій Герасименко.

Традиційні рокерські розваги тут розбавляють просвітницькими. На своїх залізних конях байкери рушають на етноекскурсію пізнавати українську культуру.

“Нам дуже близька ідея поєднання мотокультури з екскурсом в історію та етнічними мотивами. Тому другий рік поспіль проводимо цей фестиваль”, – каже організатор фесту Валентин Чубин.

На екскурсії гостей фестивалю вчили прясти нитки з кропиви та навіть молотити зерно. А ще – кататися на конях, вправлятись у кузні та стріляти з лука. Також на фестивалі можна спробувати опанувати ходулі, але вдається це не всім.

Фестиваль – сімейний, тому знайшлися заняття і для дітей. Вони нарівні з дорослими брали участь у майстер-класах та ліпили миски із глини у гончарні. Фестивалити продовжували і вночі на етнодискотеці.

 

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , , ,



Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від лютий 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру