У Холодному Яру стартував Етномотофест “Склик”

Дата: 20.07.2018
Автор:

На території комплексу «Зерноленд» в Івківцях Чигиринського району Черкащини сьогодні, 20 липня, вже збираються учасники Етномотофесту «Склик», названого так за місцем у Холодному Яру, де колись гайдамаки збиралися…

Етномотофест триватиме з 20 по 22 липня, причому «пік» найцікавіших заходів припадає на суботу, 21 липня, коли після виїзду колоною до тисячолітнього Дуба Залізняка на хуторі Буда байкери повернуться на базу. Учасники фесту прослухають колоритний історичний екскурс «Звитяжна Чигиринщина» від власника комплексу «Зерноленд», історика та краєзнавця Назара Лавріненка, кататимуться на справжніх, а не залізних конях, стрілятимуть з лука та рушниці, знайомитимуться з побутом екопоселенців… Водночас триватимуть майстер-класи з гончарства, ковальства, виготовлення паперу.

О 20-00 год. 21 липня розпочнеться рок-концерт Етномотофесту «Склик», під час якого виступатимуть «Простір», «Марічкин Макогон», «AirLine», «FALL SYSTEM», «Metall Invasiоn», «LAST WANDER» та інші гурти й виконавці з Чигирина, Кропивницького і Черкас.

Петро ДОБРО

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру