«Інтернет-партизани» прославляють черкащан, загиблих на Донбасі, навіть на сепаратистському ресурсі

Дата: 23.07.2017
Автор:

На сепаратистському сайті «Трибунал», створеному два роки тому на противагу українському «Миротворцю», викладається інформація про українців-учасників АТО.

Зокрема, це можна спостерігати у підбірці інформації на сайті у розділі «карателів» з Черкащини. Тут акумульовано коротку інформацію (більшість з якої стала недоступною після блокування в Україні російських соцмереж) про 657 людей, яких названо черкащанами. При цьому величезна кількість цих людей – насправді з інших населених пунктів України, особливо багато з Чернівецької області, яку росіяни часто плутають з Черкаською. А біля фото загиблого офіцера «Азову» родом з Черкас – взагалі прізвище та ім’я абсолютно іншої людини.

Судячи з усього, навіть самі адміни цього ресурсу ставляться до нього  абсолютно байдуже, в усякому разі українські «партизани» інтернет-мережі вже не раз висловили на ньому все, що думають про російських агресорів та їхніх посібників.

Так, на сторінці з інформацією про загиблого в Урзуфі інструктора полку «Азов», полковника розвідки В’ячеслава Галву, українці відписалися двічі:  «Слава Україні! Героям слава!» та «Слава Воїнам АТО! Герої не вмирають – вмирають вороги!» На сторінці, де сепаратисти пишуть про загиблого біля Зеленопілля генерала-прикордонника Ігоря Момота – так само два коментарі. Перший – від коментатора під ніком «Морж»: «Путін – х*ло, ви – 200, а Момот – Герой!» За ці слова «лайками» проголосувало 20 людей, проти – лише 5. Друга репліка, від коментатора з ніком «Саша» фактично просто продублювала першу: «Путін – х*ло, Момот – Герой!»

Натомість, очевидно з-за успішної роботи українських спецслужб по виявленню вороже налаштованих до України інтернет-користувачів, пости на підтримку сепаратистського сайту – явище вкрай рідкісне, при цьому, ті, хто їх розміщує, прекрасно усвідомлюють, що можуть бути вирахувані і піймані.

Так, один з посібників терористів під фото учасника АТО з Черкащини поспіхом написав (примітивну орфографію і мову допису збережено): «Идейный доброволец, снайпер, во время перемирия участвовал в боях донецкого аэропорта в декабре 2014 и январе 2015г. в батальоне не кому не подконтрольному. Смысл его пропаганды в г.Черкассы заключается в том что ВСУ не стреляет, а бои ведет ВС РФ., ДОНЕЦКИЕ СЕПАРЫ И ТЕРРОРИСТЫ. Опасаюсь сообщить больше иначе меня вычислят».

Ігор АРТЕМЕНКО

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 20 від червень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру