Відзнаки “Холодний Яр” від Черкаської ОДА вручені бійцю і журналісту безпосередньо у зоні АТО

Дата: 09.03.2016
Автор:

Черкащанин Станіслав Кухарчук став першим журналістом, нагородженим безпосередньо у зоні АТО. Днями від Черкаської ОДА він отримав відзнаку “Холодний Яр”. Заслугою нагороди стала його активна журналістська та волонтерська діяльність на передовій. Урочисто вручив відзнаку радник голови ОДА Андрій Кравець, пише vikka.ua

Журналіст Станіслав Кухарчук

 

 

“Черкащина – очевидно, єдина область, де існує традиція вручення відзнак Черкаської ОДА воїнам АТО, волонтерам, а тепер і журналістам безпосередньо у зоні бойових дій. Першим журналістом, нагородженим безпосередньо у зоні АТО, став черкащанин Стас Кухарчук, який майже безвилазно – “на передку”. Я задоволений тим, що мав за честь вручити Стасові, битому “Беркутом” на Майдані і тертому бойовим життям в АТО відзнаку “Холодний Яр” – улюблену серед бійців за поєднання символіки української Визвольної боротьби усіх епох”, – інформує Андрій Кравець.

Ігор Мазур

Від “Козацького краю”: у коментарі для нашого видання Андрій Кравець повідомив, що наступного дня відзнаку “Холодний Яр” від імені голови Черкаської ОДА було вручено і бійцю, який одним із перших увійшов у остаточно визволену частину Широкіного – колишньму випускникові історичного факультету Черкаського університету ім.Б.Хмельницького Ігорю Мазуру.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру