У день народження Бандери, 1 січня, Україна вшанує його смолоскипними “Маршами Честі”

Дата: 01.01.2016
Автор:

У п’ятницю, 1 січня 2016 року, в день народження Провідника ОУН Степана Бандери, відбудеться смолоскипний марш Честі у Києві.

Головна акція країни розпочнеться  о 18.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку в Києві, інформують ”Вікна”.

Також сьогодні  смолоскипний «Марш Честі» для вшанування провідника ОУН, Героя України Степана Бандери пройде у Львові, Кіровограді, Житомирі, Одесі, Черкасах, Мелітополі, у Маньківці на Черкащині, у Білокуракиному Луганської області та в інших містах і селах Украни.

 

Заходи до 107-ї річниці від дня народження провідника ОУН відбудуться на малій батьківщині патріота у селі Старий Угринів Калуського району.     В Івано-Франківську громадськість урочистою ходою пройдеться до пам’ятника Степану Бандері від Вічевого майдану до Європейської площі, де відбудеться покладання квітів та народне віче. Також до огляду у музеї національно-визвольних змагань Прикарпаття в Івано-Франківську відкриється виставка “Ікони Старого Угринева»  - колекція образів ХІХ-початку ХХ століття, врятованих як від гітлерівців, так і від сталіністів сільським священиком греко-католицької церкви, батьком провідника ОУН Андрієм Бандерою.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , , , , , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру