УНСО пропонує замінити 450 баранів одним левом-гетьманом

Дата: 01.08.2012
Автор:

Організація “Українська національна асамблея – Українська народна самооборона” (УНА-УНСО, лідер – Юрій Шухевич) має намір презентувати українцям власний проект нової Конституції України. З ним партія піде на парламентські вибори. Про це Gazeta.ua повідомив один із лідерів УНА-УНСО Ігор Мазур.

“Проект Конституції від нас спеціально розробило Українське юридичне товариство, яке очолює Олег Березюк В її основі закладено злагоджені дії всіх механізмів держави, рівність усіх громадян перед законом, повна відповідальність чиновників за свою діяльність”, – відзначив Мазур.

Крім того, за словами націоналіста, в проекті передбачено введення в Україну сильною вертикалі влади на чолі з гетьманом.

“Це буде виборча посада. Ми вважаємо, що краще, коли буде керувати один лев, ніж 450 баранів Краще для держави, коли за все буде відповідати одна людина», – підкреслив унсовець.

Мазур додав, що згідно з проектом Конституції, регулярно буде проводитися оцінка роботи гетьмана – робитися це буде шляхом всеукраїнських референдумів.

“В разі висловлення народного недовіри з гетьмана буде знята недоторканність і порушено проти нього кримінальну справу. Наша позиція проста: якщо людина прийшла до влади, то повинна відчувати свою відповідальність перед народом”, – yточнив політик.

www.polemika.com.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від лютий 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру