Одним з перших епізодів навчань «Sea Breeze» стало ведення патрулювання визначених морських ділянок в режимі активного радіообміну інформацією, відпрацювання тактичного маневрування з ухиленням від атак противника та відбиття атак швидкісних малорозмірних цілей у морі із застосуванням озброєння.
Про це повідомляє Міноборони України.
Від української сторони до першого епізоду морської фази багатонаціональних навчань «Sea Breeze 2020» залучені корабельно-катерні тактичні групи ВМС України та Морської охорони ДПСУ.
Слід підкреслити, що спеціально для участі в цьогорічному «Sea Breeze» в Чорне море увійшло корабельне з’єднання НАТО ‒ Друга постійна військово-морська група (SNMG2).
Варто наголосити, що якісному проведенню цьогорічних міжнародних військових навчань «Sea Breeze», як і в попередні роки, знову безуспішно намагається перешкодити Чорноморський флот Російської Федерації.
Країна-агресор в рамках «раптової перевірки боєготовності військ» оголосила про проведення своїх військово-морських навчань. Як і очікувалось, російські «ділянки навчань» майже впритул проходять, а в декількох місцях і взагалі перетинаються із морськими зонами практичних стрільб кораблів-учасників «Sea Breeze 2020».