Чергова перемога України: на чемпіонаті Європи зі стрільби наші спортсменки здобули “золото”

Дата: 01.03.2020
Автор:

Снайперка з України: Галина Авраменко

У Вроцлаві (Польща) у неділю, 1 березня завершується чемпіонат та юніорська першість Європи зі стрільби з пневматичної зброї.

Жіноча збірна України у складі Галини Авраменко, Вікторії Рибовалової та Валентини Гончарової виграла “золото” командних змагань у стрільбі по рухомій мішені з 10 метрів. Вікторія Рибовалова в цій вправі стала бронзовим призером в особистій першості. У стрільбі по рухомій мішені з 10 метрів серед змішаних команд “срібло” виграв мікст Галина Авраменко – Ігор Кизима, Вікторія Рибовалова і Данило Даниленко завоювали бронзові нагороди. Галина Авраменко і Вікторія Рибовалова виграли відповідно “золото” і “срібло” у перемінній стрільбі по рухомій мішені з 10 метрів. Командна першість у стрільбі по рухомій мішені з перемінною швидкістю принесло Галині Авраменко, Вікторії Рибоваловій і Валентині Гончаровій срібні нагороди.

У стрільбі з гвинтівки з 10 метрів в особистому турнірі у чоловіків срібним призером став українець Олег Царьков.

Вінничанин посів друге місце, поступившись у фіналі лише угорцю Іштвану Пені. “Бронза” у цій вправі дісталася Сергію Ріхтеру з Ізраїлю.

Укрінформ

Українець Олег Царьков обійшов ізраїльтянина, але уступив угорському спортсмену. Результат - "срібло" чемпіонату Європи