Про це повідомляє УНІАН.
За чотири дні команда спорудила з брили снігу містичний плащ з посохом.
“Темою конкурсу була магія. У глядача повинно виникнути відчуття, що маг щойно пішов, залишивши свої речі, і будь-хто може їх приміряти. Оскільки багато команд на різних конкурсах роблять скульптури у своєму фірмовому стилі, ми тепер жартуємо, що на наступному змаганні зробимо штани, светр або інший фасон плаща”, — розповів Олексій Пода.
У звичайному житті 39-річний Богдан і 35-річний Олексій працюють архітекторами, Олексій Козак займається рекламою, а їх швейцарський друг Джонатан – аспірант-фізик.
Команда, якій вже чотири роки, взяла участь уже в 7 конкурсах — у США, Китаї, Норвегії та інших країнах. За словами учасників, умови завжди однакові: команда отримує 25-30-тонний куб спресованного снігу розміром 3,5 на 3,5 метра та 4 дні на створення скульптури.
“У нас, бувало, траплялися камені і навіть пляшки всередині куба. Тому за куб тягнуть жереб. Від удачі залежить ще й розташування на майданчику з освітленням. Сонячне світло має велике значення – без нього скульптура не зчитується, зливається з землею. У Гріндельвальді майданчик був оточений гірськими хребтами на висоті 1000 метрів, і сонце потрапляло на нього лише дві години на день. Зате фігура може простояти кілька місяців”, — додав Пода.
- Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українська IT-команда dcua посіла перше місце у всесвітньому рейтингу CTFtime серед фахівців, здатних визначити ступінь захисту інтернет-системи від атак і збудувати її – таких спеціалістів зазвичай називають “білими хакерами”.