Вперше в історії кращим випускником Королівської академії сухопутних військ Великобританії став українець

Дата: 16.08.2019
Автор:

У Великобританії український військовий Артем Бараненко отримав особливу нагороду – Меч кращого зарубіжного випускника Королівської академії сухопутних військ в Сандгерсті.

Про це йдеться в повідомленні посольства Об’єднаного Королівства в Києві.

“Щорічно нагорода присуджується курсанту, який продемонстрував високі результати в навчанні і під час іспитів. В цьому році в Академії навчалося 33 офіцера, які представляли збройні сили 22 різних країн – від Афганістану, Албанії, Азербайджану до України і США “.

Така нагорода була вперше присуджена українцеві.

“Артем – кадет Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та один з 15 українців, які навчалися в Сандгерсті (Королівська академія приймає слухачів з України з 1997 року). Він став першим українцем, який удостоївся цієї високої нагороди в стінах цього закладу “, – повідомили в посольстві. На випускній церемонії також були присутні батьки Артема, які розділили з ним цей зворушливий момент і не приховували радості і гордості за сина. Нагороду українцеві вручав генерал-майор Пол Ненсон, командувач Королівської академії сухопутних військ Великобританії і кавалер Ордена Британської Імперії.

Після повернення в Україну, 15 серпня в Києві Артем Бараненко отримав ще й відзнаку “За зразкову службу” з рук міністра оборони України.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру