“Не просто покупатися”: українка встановила світовий рекорд, пірнувши на глибину 100 метрів у Карибському морі, а українець здобув “золото” під час запливу в Японії

Дата: 06.08.2019
Автор:
Харків’янка Наталія Жаркова встановила новий світовий та національний рекорд України, пірнувши на 100 метрів на змаганнях з фрідайвінгу “Карибський кубок”, які пройшли в Республіці Гондурас.
Про це спортсменка повідомила у Facebook.
Наталія стала сьомою жінкою у світі, яка пірнула на таку глибину. Днем раніше українська спортсменка пірнула на глибину в 91 метр і встановила світовий рекорд.

”Занурення з моноластом на глибину. Мій результат – 100 метрів, біла картка, новий національний рекорд України. Рівний чоловічому, до речі,” – написала дівчина.

Тим часом, як повідомляє Знай.ua, український плавець Андрій Говоров виграв золото на першому етапі Кубка світу, який проходить у Токіо (Японія).

Говоров став найкращим на дистанції 50 м вільним стилем і батерфляєм, показавши результат 23,10 секунди. Українець лише на одну соту секунди випередив американця Себастьяна Сабо.

Третім став Майкл Ендрю зі США з результатом 23,34 секунди.