Українські етнічні костюми визнано найкращими на міжнародному фестивалі у Німеччині

Дата: 12.06.2019
Автор:

У Німеччині вже традиційно відбувався фестиваль Carnival of Cultures. Із 7 до 10 червня вулицями Берліна пройшли, відтанцювали та відспівали різні народи у традиційних костюмах своєї батьківщини. Карнавал відбувається в районі Кройцберг – саме там мешкає найбільше представників різних національностей, повідомляє “Український інтерес”.

Карнавальними вулицями лунали ритми Конго, Бразилії, Азії, і, звісно, куди ж без України. Наші земляки отримали головний приз за найкращі костюми. За словами засновниці групи “Культура” та співорганізаторки карнавалу Катерини Рітц-Ракул, журі відзначило українські костюми як якісні та разючі.

Україна вдруге брала участь у фестивалі. Цьогоріч національні костюми, пісні, танці, сучасну й традиційну музику німцям продемонстрували понад півсотні українців.

Протест, який переріс в яскравий карнавал

Фестиваль зародився у 1996 році як акція протесту проти расизму та заклик до мультикультурності. Щороку район Кройцберг відвідує все більше представників різних народів, щоб відзначити багатокультурне розмаїття з кулінарними делікатесами та концертами. Цьогоріч у параді взяли участь понад чотири тисячі людей з різних країн.

Біля витоків культурного дійства – кілька тисяч глядачів, кількість яких за двадцять років наблизилася до мільйона. Карнавал об’єднує не лише народи, а й акторів, митців з найрізноманітніших країн і культур, які у традиційних костюмах демонструють гру на музичних інструментах, створюючи незабутню атмосферу.

На фестивалі можна не лише потанцювати та вдосталь повеселитися, а й наїстися: там збирають кулінарні шедеври з усього світу.

На щонайменше 350 стендах можна знайти делікатеси та інформацію про країну: французькі багети, азійську локшину та африканське пиво – асортименту страв немає кінця-краю. Carnival of Cultures – корисне та цікаве свято з благородною метою.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру