Побачив світ журнал англійською мовою про українську культуру

Дата: 06.05.2019
Автор:

Побачило світ видання «The Ukrainian: life and culture» – журнал англійською мовою про українську культуру – для аудиторій всередині України і за її межами.

Фото: The Ukrainian: Life and Culture (Facebook)

Про це у Фейсбуці написала антропологиня Світлана Одинець.

«Друзі в Україні, моя душа радіє як природа у травні: нарешті, нарешті є чудовий, професійно зроблений журнал про українську культуру для аудиторій всередині України і за її межами, англійською, який можна показувати і рекламувати світові, який ми часто підозрюємо у заниженому інтересі до України. «Світ» нами цікавиться, просто не завжди під рукою є готовий продукт, який можна представити на підтримку свого патріотизму. Але потроху продукт з’являється.

Це видання The Ukrainian: life and culture – про модерну українську музику, живопис, кінематограф, скульптуру, а також про еміграцію, тексти, писані фахівцями і експертами, прекрасною живою англійською. Видання не має жодного гранту, і видається виключно на гроші передплатників. Передплачувати можна електронну версію і звичайну, за лінком. Річна електронна підписка – вартість однієї вечері в ресторації», – написала Світлана Одинець.

Zik.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру