Російська “Новая газета” констатує: Кремль кинув напризволяще своїх полонених “ихтамнетов”

Дата: 30.01.2019
Автор:

Росіяни, засуджені в Україні за участь у війні на Донбасі, просять обміняти їх на українських політв’язнів в Росії та написали листи з відповідними проханнями президенту РФ Володимиру Путіну.

Про це пише російська “Новая газета” у номері від 30 січня.

Видання опублікувало три листа російських військових, які відбувають покарання в українських тюрмах.

“Я, Єгоров Сергій Геннадійович, <…> уродженець Російської Федерації Свердловської області <…>. Я був узятий в полон 14 квітня 2017 року в нічний час збройними силами України <…> Мене звинувачують в тому, що я є стрільцем ВС ДНР [Збройних сил Донецької Народної республіки] 5 ОМСБ [окремий механізований батальйон] 1 рота 2 взвод 2 відділення, я дійсно являюсь добровольцем, прибув виконати свій патріотичний обов’язок”, – йдеться в одному з листів.

Автори всіх трьох листів пишуть, що за час перебування у в’язницях у них погіршилося здоров’я. Всі ці листи закінчуються приблизно однаково: “Виходячи із вищевикладеного, прошу вас, Володимире Володимировичу, допомогти, посприяти у вирішенні питання щодо мого переведення в РФ або організувати і здійснити можливий обмін заручників і військовополонених громадян РФ на політичних в’язнів, полонених громадян України, які перебувають у в’язницях РФ. Прийміть, будь ласка, всі необхідні заходи щодо повернення нас, громадян РФ, які перебувають у в’язницях України, до себе на Батьківщину”, – зазначає видання.

Відповідні прохання Путіну відправили 22 росіян, ув’язнених в українських тюрмах.

Як зауважує “Новая”, ці листи були написані ще у серпні 2018 року і відразу ж передані російській стороні дипломатичними каналами.

Водночас у Росії не відповіли на жоден із листів.

“Ніхто так і не зацікавився долею співвітчизників, до них не поїхали консули, їм не стали слати передачі і писати листи, ніхто не зв’язався з їхніми родичами, Росія продовжувала грати в “ихтамнетов” на всіх рівнях”, – підсумовує видання.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру