Світлина з канівчанином з бригади “Чорних Запорожців” отримала “золото” міжнародного фотоконкурсу в Японії

Дата: 11.01.2019
Автор:

СВІЖА НОВИНА: ЦЕ ФОТО, НА ЯКОМУ ЗОБРАЖЕНИЙ СТАРШИЙ СЕРЖАНТ СЕРГІЙ КОБЧЕНКО З КАНЕВА НА ЧЕРКАЩИНІ, СТАЛО ПЕРЕМОЖЦЕМ МІЖНАРОДНОГО ФОТОКОНКУРСУ В ЯПОНІЇ TOKYO INTERNATIONAL FOTO AWARDS 

Раніше це фото спричинило резонанс в італійському Турині, на виставці Аrма – prossima tuа
Фотограф Роберто Травано зафіксував гранатометника 72-ї ОМБр “Чорних Запорожців” з великим православним хрестом у відділенні тактичної “розгрузки” бійця у Авдіївській промці взимку 2017 року – навесні того ж року Кобченко загинув…
Фото канівчанина вже стало для світу одним із символів війни в Україні…

Довідка “Козацького краю”

45-річний старший сержант Сергій Кобченко, гранатометник 72-ї ОМБр, загинув 25 квітня 2017 року від осколкових поранень у результаті обстрілу опорного пункту в промзоні Авдіївки 25 квітня.

Народився 6 червня 1972 року в Каневі Черкаської області, закінчив там 4-ту школу, після чого здобув професійно-технічну освіту в Ленінграді. Працював у Каневі на підприємстві «Закордоненерго».

25 лютого 2016 року пішов за контрактом до ЗСУ, із навчального центру «Десна”  направлений до 72-ї бригади. Хлопцям, молодшим на 20-25 років, був у підрозділі як батько.

Сергій Кобченко похований у рідному Каневі. Без батька залишилася донька Валерія.

В італійському виданні “Witness Journal” (“Журнал Свідок”), де розміщені фото з виставки “Arma prossima tua”,  фото канівця Кобченка, зроблене у лютому 2017 року фотографом Роберто Траваном, підписане так: “…segue gli scontri tra le forze ucraine e gli indipendentisti filorussi per il controllo del Donbass: nel 2017 era ad Avdiivka nei giorni del drammatico assedio alla città, costato decine di vittime”. У довільному перекладі: “Зіткнення між українськими військами та проросійськими сепаратистами за контроль над Донбасом триває. Це було 2017 року, в Авдіївці, під час драматичної осади міста, яка коштували десятки життів…”

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру