Гідний приклад: син знаменитого радянського спортсмена пішов добровольцем в українську армію

Дата: 25.10.2018
Автор:

Днями 18-річний Іван Хіміч – син Олімпійського чемпіона з Черкас Андрія Хіміча – отримав повістку від військкомату на проходження медичного огляду. Оскільки призовний вік в Україні стартує від 20 років, то хлопець мав лише пройти медогляд та стати на облік. Натомість він вирішив спочатку поцікавитися в комісії, що необхідно для того, аби якнайшвидше потрапити до лав Збройних сил України, а потім – прийняв остаточне рішення йти служити вже зараз, повідомляє видання “Прочерк”.  Тож Іван Хіміч вирішив стати добровольцем та написав заяву на проходження строкової служби. Зараз юнак завершує проходження комісії та чекає на розподіл. 

«Ще зі школи я подумував про службу в армії, адже багато моїх знайомих проходили цей етап. Я вважаю, що кожен чоловік повинен відслужити в армії. Тим більше в країні зараз склалася така ситуація, що вона потребує нашого захисту. Як кажуть:«хто не носив солдатських чобіт, той не стане справжнім чоловіком», – розповідає Іван Хіміч.

Батько Івана Андрій Хіміч всіляко підтримує таку ініціативу сина та вважає його вчинок дійсно достойним справжнього чоловіка.

«Мій син виявив бажання служити, я однозначно підтримую його вибір.Якщо він захоче і в майбутньому пов’язати своє життя з армією, то я також буду на його боці, адже це по–чоловічому», – зазначив Андрій Хіміч.

Ірина Коваль. www.procherk.info

Довідка:

Хіміч Андрій Іванович — відомий український спортсмен з веслування на каное.

Заслужений майстер спорту (1964), заслужений тренер УРСР (1966).

Олімпійський чемпіон (Токіо, 1964) на каное-двійці на дистанції 1000 метрів. Чемпіон Європи (1961, 1965), чемпіон СРСР (1961–1966) у складі різних екіпажів на різні дистанції.

Батько й син Хімічі - у Черкаському військкоматі

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру