Рідна мова ЗМІ: у Німеччині стартувало україномовне радіо, створене вихідцями з України

Дата: 12.08.2018
Автор:

Відтепер на хвилях німецького інтернет-радіо ALEX FM 91.0 можна слухати передачі українського радіо “ТрембітсФМ”, які лунатимуть також і німецькою.

Організатори розраховують передусім на українську аудиторію, адже у столиці Німеччини мешкає майже 12 тисяч вихідців із України, інформує Радіо Свобода.

Нині команда складається із чотирьох людей: двоє ведучих, музичний редактор, а також ініціаторка створення “ТрембітсФМ” журналістка Євгенія Козменко.

Мета команди – цілодобове інтернет-радіо. Проте для цього має бути стабільне щомісячне фінансування.

“Йдеться про те, щоб не лише заповнити ефір приємною музикою, а й пропонувати інформативні передачі або цікаві інтерв’ю. Саме це сприяло б такому бажаному у самій Україні поширенню позитивного іміджу нас у світі і піднесенню власного національного усвідомлення українців за кордоном”, – запевняє Євгенія.

За її словами, незабаром відбудеться вже друга передача. Працюватиме за такою самою схемою, як і перша: 59 з половиною хвилин розмов із гостями студії про Україну та українські теми, а також вуличне опитування, де йтиметься про те, що саме люди асоціюють із назвою “Україна”.

Першими гостями радіоведучих стали посол України у ФРН Андрій Мельник і віце-голова Німецько-українського форуму Карл-Ґеорґ Велльманн.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Спецвипуск

Газета 'Козацький край' номер 21  грудень  2018

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 7  грудень  2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру