Українські морські піхотинці відпрацювали нічне повітряне десантування на ворожу територію – у рамках спільних зі США і НАТО бойових навчань Sea Breeze

Дата: 13.07.2018
Автор:

Уночі 12 липня на військових навчаннях Sea Breeze морські піхотинці стрибали з парашутом. Усі військовослужбовці успішно впоралися з випробуванням і готові виконувати завдання за призначенням, констатують у прес-центрі Командування ВМС України.

Водночас на аеродромі Кульбакіно в Миколаєві учасники авіаційного компоненту цих навчань здійснили показові дії для ЗМІ. Військовослужбовці продемонстрували польоти з багатоцільового винищувача четвертого покоління МіГ-29, морського багатоцільового вертольоту берегового базування Мі-14 та військово-транспортного літака Ан-26.

У Москві вже відреагували на ці навчання. Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова переконана: ці маневри, як спроба спровокувати напруженість і дестабілізувати ситуацію в регіоні. Зокрема вона порівнює Sea Breeze із грою з вогнем.

Нагадаємо: 11 липня чотирнадцять кораблів у межах навчань вийшли з Одеської гавані у відкрите море. Там вони пробудуть до 13 липня.

У Sea Breeze братимуть участь 3 700 військовослужбовців (1500 – ЗСУ; 1000 – США; 1000 – НАТО). До цих маневрів залучено велику кількість військової техніки: 30 літаків/гелікоптерів, 50 катерів/суден/кораблів та 5 підводних човнів. Цікава деталь: з боку США у навчаннях   бере участь зокрема і ракетний есмінець USS “Porter” (DDG-78) — 28-й корабель класу “Арлі Берк” (“Arleigh Burke”) ВМС США, який прославився знищенням ракетами класу “Томагавк” асадівсько-путінських об’єктів у Сирії. Цього разу емінець теж озброєний “Томагавками”…

Навчання у форматі Sea Breeze проводяться на території України з 1997 року.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Спецвипуск

Газета 'Козацький край' номер 21  грудень  2018

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 7  грудень  2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру