ООС “жалить” окупантів, в рядах яких починається паніка

Дата: 25.06.2018
Автор:

Російська Федерація почала виділяти значно менше коштів на утримання російсько-терористичних військ на Донбасі. Генерал-лейтенант Василь Богдан прокоментував інформацію від журналіста Юрія Бутусова про те, що у російських військ на Донбасі спостерігаються серйозні проблеми з укомплектованістю, передають Патріоти України.

“Підтвердити, чи спростувати заяву Бутусова досить важко, тому що є статистика, яка свідчить про те, що неукомплектованість на 50% у складі російсько-терористичних військ, а є інформація, яку надав Бутусов. Але ясно одне, що ті кошти, які виділялися раніше для ведення війни на Донбасі, вони не відповідають тим початковим виділенням, які були на початку російської агресії”, – сказав Богдан.

За його словами, на російську економіку дуже повпливали санкції, і хоча ресурси в них ще лишилися, однак їх недостатньо для повноцінного фінансування. “Повідомлення про те, що скорочують фінансові витрати Росії на соціальну сферу, та інші речі для терористичних “Л/ДНР”, це відповідає дійсності. Тому повідомлення з приводу і морального стану, і бойової готовності, і взагалі мотивації кадрового складу російських окупаційних військ, вони мають під собою відповідний грунт, і безумовно впливає на те, що там відбувається в контексті ефективності діяльності російської сторони по відношенню до української”, – сказав Богдан.

Водночас, в результаті зміни формату АТО на ООС, Росію законодавчо назвали країною-агресором, і поведінка української армії стала більш рішучою, вважає генерал-лейтенант. “Тому задіяння у таких масштабах ЗСУ стосовно агресора, почали давати результат, і саме головне, якщо раніше були нюанси пов’язані з тим, давати відсіч, чи не давати, а якщо давати то чим, і в яких масштабах і так далі, то зараз вирішується питання конкретно – даються адекватні відповіді, і даються відповіді на упередження з тим, щоб примусити ворога діяти не тільки в рамках мінських домовленостей, а і задуматися над тим, яка у нього перспектива. І це викликає паніку в рядах бойовиків і кадрових військовослужбовців РФ і дезертирство”, – зауважив Богдан.

Тому, як зазначає експерт, “інформація Української розвідки і ЗМІ проукраїнського характеру про те, що там є проблеми у лавах терористів, має право на життя”.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: ,Напишіть відгук

Спецвипуск

Газета 'Козацький край' номер 21  грудень  2018

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 7  грудень  2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру