Українські спортсмени продемонстрували найкращі результати на фехтуванні в Туреччині, волейболі в Португалії і метанні молота в Німеччині

Дата: 29.05.2018
Автор:

Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан перемогла на міжнародних змаганнях в Анталії, повідомляють у Національній федерації фехтування України.

“Українка виграла п’ять боїв з шести у груповому раунді, після чого стартувала в турі прямого вибування. У першому поєдинку Харлан обіграла венгерку Брігітту Пентек (15:8), далі вибила з боротьби співвітчизницю Аліну Комащук (15:6), у півфіналі не зазнала проблем з білорускою Ганною Іваніщанкою (15:5)”, – повідомили у федерації спорту.

У фінальному поєдинку Харлан вдалося з мінімальним відривом перемогти спортсменку з Білорусі Дар’ю Андрєєву (15:14).

Третью сходинку турніру також посіла представниця України Олена Вороніна. Загалом у топ-8 потрапило відразу п’ять українок: Ольга Харлан, Олена Вороніна, Аліна Комащук, Юлія Бакастова та Олександра Мамонтова.

“Зазначимо, що за крок від вісімки найсильніших зупинилася Ольга Жовнір, яка фінішувала на 9-му місці”, – додали у ФФУ.

У той же час українець Михайло Кохан показав найкращий результат на престижних змаганнях з метань Hallesche Werfertage у німецькому місті Галле. Спортсмен метнув снаряд на 86,09 метрів, повідомляють у Федерації легкої атлетики України.

Нещодавно Кохан встановив юнацький рекорд України з метання молота вагою 5 кілограмів.

“Також відзначимо виступи кількох інших атлетів. Наприклад, Андрій Проценко виступив на етапі “Діамантової ліги” у американському Юджині (з результатом 2,26 м) став шостим зі стрибків у висоту. Юрій Кримаренко посів шосте місце зі стрибків у висоту на змаганнях у польському місті Радом (2,15 м)”, – додали у ФЛАУ.

Окрім того, українські волейболістки взяли “золото” на Євролізі у Португалії.