Українські ветерани Донбасу вчергове вразили військових НАТО на спільних навчаннях у Німеччині

Дата: 12.05.2018
Автор:
Війська країн НАТО з вдячністю переймають унікальний досвід ЗСУ. На маневрах у Німеччині українцям принаймні тричі вдалося здивувати американських та європейських союзників, своєю «живучістю» та винахідливістю ламаючи виписаний сценарій навчань.
Спочатку тактична група ЗСУ попри запланований сценарій «вижила» під шквальним вогнем господарів змагань, перетворивши заплановану для наших хлопців поразку на неочікувану натівцями перемогу. Також нешаблонним підходом «українські агресори» перетворили мешканців захопленого німецького містечка, котре мали обороняти від «визволителів» НАТО, з ворогів на своїх «колаборантів». Тепер маємо змогу ознайомитись, як «українські окупанти» показали майстер-клас в обороні того самого міста. Бійці НАТО стикнулися з впертим спротивом і неперевершеною майстерністю ветеранів, за плечами яких – досвід героїчної оборони Савур-могили, Іловайська, Дебальцевого…

Так от, українські військовослужбовці на завершальній фазі багатонаціональних навчань Combined Resolve X, де раніше вже вражали своєю майстерністю, перетворили імітаційне містечко Убенсдорф на справжню фортецю. Відповідні фото були опубліковані прес-службою Міністерства оборони України.
Відзначається, що сили ЗСУ займалися як атакою, так і обороною містечка. Військовослужбовці майже кожну будівлю в населеному пункті підготували до оборони, створили кілька ліній перешкод з колючого дроту і мінних полів.
Один танк був розміщений в місті, в той час як інші влаштували засідки за межами міста. Також Bluefor стягнули батальйонно-тактичну групу на бронемашинах “Bradley”, “Rosomak”, після чого за підтримки артилерії, танків “Abrams” і вертольотів “Apache” на автомобілях HMMV почали штурм.
“Я думаю, що солдати, які тренувалися сьогодні тут, зрозуміли, наскільки складним може бути бій в населеному пункті. І українські військові, які грали роль “поганих хлопців”, провели велику роботу і дійсно відтворили всі труднощі такого бою”, – розповів старший інструктор центру підполковник Раен Уайлі.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру