Чеський генерал від імені NАТО заявив про готовність Альянсу підтримати зброєю Україну

Дата: 19.04.2018
Автор:

У Львові генерал Пьотр Павел говорив від імені не тільки рідної Чехії, а й від усього NАТО

Військовий комітет Північноатлантичного альянсу (НАТО) висловив готовність надалі надавати підтримку Україні, зокрема що стосується питань надання зброї. Про це сказав голова Військового комітету НАТО, чеський генерал Пьотр Павел під час візиту офіцерів комітету до Львова.

Повідомляється, що у середу, 18 квітня, до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львів прибули близько 40 вищих офіцерів Військового комітету НАТО для виїзного засідання.

Відомо, що військовослужбовці країн-членів НАТО та Збройних сил України у Львові мають намір обговорити стратегічні питання військового співробітництва з Альянсом та ситуацію у зоні бойових дій на Донбасі.

​”Військовий комітет НАТО продовжуватиме підтримувати Україну і також надаватиме необхідні для цього інструменти і організовуватиме заходи. Військовий комітет потрібно розглядати, як повну підтримку України і ми також будемо продовжувати роботу у питаннях надання зброї Україні”, – наголосив під час заходу Пьотр Павел.

Як повідомлялось, голова Військового комітету НАТО Павел заявив, що оцінка рівня готовності Збройних сил України не є критерієм для надання країні Плану дій щодо членства (ПДЧ), оскільки це політичне рішення, яке не ґрунтується на військових рекомендаціях.

  https://zik.ua/

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру