Chernihiv Fest пропонує мандрівку через віки

Дата: 16.04.2018
Автор:

Відомі історичні постаті Чернігова різних епох у суботу, 21 квітня, візьмуть участь у грандіозному відкритті фестивалю Chernihiv Fest, який триватиме впродовж трьох днів.

Як повідомили в прес-службі Чернігівської міськради, відвідувачі заходу біля Спасо-Преображенського собору стануть свідками історичних подій доби Київської Русі XI-XII століття.

“Машина часу в дії – о 13:00 відбудеться посвята гостей фестивалю в жителів середньовічного Чернігова на Красній площі. О 13:30 – видовищна реконструкція історії зародження славетного Чернігова. Не втрачай можливості особисто познайомитися з великими князями Мстиславом та Ярославом”, – йдеться в програмі фестивалю.

Зокрема, демонструватимуться запеклі середньовічні бої 3*3 у повному обладунку й “Богатирські забави”: бої на подушках та перетягування канату.

До того ж програмою фестивалю передбачены майстер-класи з володіння середньовічною зброєю, з середньовічного танцю “Маразуля”, бої “Майстер-Шеф”, виставка «почеркушек», насичена концертну програму за участю колективів міста, фестиваль вуличної їжі.

Крім того, на відвідувачів чекають акції. Серед них – “1 квиток на двох”, що передбачає відвідування музеїв міста за 1 квиток на двох 21 та 22 квітня, й безкоштовний миттєвий друк фото, розміщених у соцмережах з хештегом #chernihiv_fest.

Також у межах фестивалю стартують дводенні спортивно-туристичні перегони “SiverRace-2018″, де учасники з усієї України та Білорусі випробують свої сили в змаганнях “Мульти”, “Каяк” та “Байк”.

У неділю, 22 квітня, відбудуться безкоштовні сімейний квест “Дізнайся таємницю древнього Валу”, квест для дітей “Таємниці містичного Чернігова”, унікальний тур енергетичними місцями Чернігова.

Фестиваль Chernihiv Fest триватиме на Красній площі впродовж трьох днів – з 20 до 22 квітня. Дрес-код свята – вишиванка.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру