У “синьо-жовтих” – нові спортивні перемоги у шведському Стокгольмі й американському Джексоні

Дата: 12.04.2018
Автор:

Українська тенісистка Ангеліна Калініна стала переможницею турніру ITF, що проходить в американському місті Джексон. Про це йдеться у прес-центрі Національного олімпійського комітету України.

У фіналі турніру 21-річна українка, що грала під першим номером, завдала поразки представниці Італії Гаї Санезі – 6:0, 6:1. Загалом, на шляху до тріумфу, Ангеліна не програла жодного сету.

Цей титул став дев’ятим для Калініної на турнірах ITF і вже третім у поточному сезоні.

Тим часом на міжнародному турнірі з плавання Malmsten Swim Open, що відбувся у шведському Стокгольмі, українці вибороли дві медалі, повідомляють у прес-службі НОК України.

Михайло Романчук, який претендував на звання найкращого спортсмена України 2017-го року, взяв “срібло”. На дистанції 1500 метрів вільним стилем він показав час 14:50.91 хвилин, відставши на 10 секунд від лідера запливу німця Флоріана Веллброка.

На третьому місці у цьому ж запливі опинився інший представник України – Сергій Фролов. Він подолав дистанцію за 14:56.81 хвилин.