Російські ЗМІ записали в “нацисти”… бацьку Лукашенка і його білорусів

Дата: 04.04.2018
Автор:

“Прочитав на одному з найпопулярніших російських ресурсів Lenta.ru статтю під назвою “Батькины нацисты”. Так, це про Білорусь…

Росіян обурило, що 25 березня у Мінську з розмахом відсвяткували сторіччя утворення БНР (Білоруська народна республіка. – ред.), а Лукашенко цієї акції не заборонив”, – пише український журналіст Денис Казанський на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та продовжує:

“Стаття абсолютно прекрасна навіть на тлі опусів про Україну. “Батькиными нацистами” у ній називають людей, які вийшли святкувати події, що відбувалися у 1918 році. А ось мій улюблений фрагмент – у ньому перераховують ознаки “нацизму”, в який Білорусь занурює Лукашенко.

“Позиції націоналістів у сфері культури й освіти постійно посилювалися. Почалася кампанія за розширення сфери використання білоруської мови, яка закінчилася повним знищенням російськомовної топоніміки: тепер усі покажчики на білоруських вулицях і трасах містять написи “мовою”, дубльовані латиницею (а в деяких місцях і китайською). Влада почала приділяти дедалі більше уваги розвитку національної культури, що у підозрілий спосіб нагадувало те, що відбувалося на Україні з її Днями вишиванки. На полицях білоруських магазинів з’являлося дедалі більше товарів із національною символікою – переважно литовською і колабораціоністською”.

Загалом, дикість. Поки душили бандерівську гадину, під боком утворилася нова. Подумати тільки – покажчики “мовою”! Дні вишиванки, як в Україні! А товари з національною символікою на полицях у магазинах – це взагалі в голову не вкладається. Які ще потрібні докази того, що Лукашенко – нацист і русофоб?

Здавалося, більш проросійської держави, ніж Білорусь, сьогодні не існує. Але кремлівські рупори вже і білорусів на чолі з батьком записують у нацисти. І це тоді, коли у країні російська мова давно вже є державною і тотально домінує в усіх сферах спілкування, а сама Білорусь не тільки у Митному союзі, але і в союзній державі із РФ. Між країнами фактично немає кордону.

І це дуже показовий момент, який доводить, що Росії завжди буде мало. Скільки б країни і правителі не принижувалися перед Кремлем, він вимагатиме усе більшої лояльності. Аж до повного розчинення і підпорядкування. Будь-який прояв національної самості, будь-які, навіть самі нешкідливі форми шанування національної культури завжди будуть трактувати у РФ, як “нацизм”. Не потрібно навіть мати власного Бандеру. Вам усе одно начеплять ярлик “нацистів” просто за вишиванку і вуличні покажчики рідною мовою.

Неможливо домовитися з державою-людожером, яка запрограмована на те, щоб рано чи пізно тебе проковтнути. Марно обирати проросійських політиків – це все одно не допоможе. Тільки повністю відмовившись від власної національної ідентичності, українець чи білорус може стати для росіян “хорошим”.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Спецвипуск

Газета 'Козацький край' номер 21  грудень  2018

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 7  грудень  2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру