У Чернігові ліквідовано спробу підготовки антиукраїнських акцій

Дата: 22.03.2018
Автор:
У Чернігові під час обшуків вилучено зброю та докази підготовки до проведення антиукраїнських акцій.

Про це повідомляє прокуратура Автономної Республіки Крим.

20 березня вона спільно з департаментом захисту національної державності СБУ провела в Чернігові 6 обшуків за місцем проживання “осіб, причетних до організації антидержавницьких акцій в Україні, спрямованих на нанесення шкоди міжнародному іміджу України та дестабілізації суспільно-політичної ситуації в нашій державі”.

“У ході вказаних обшуків виявлено та вилучено заборонені предмети, у тому числі гранати, тротилові шашки з електричними запалами, а також карти регіонів України з відмітками місць, “георгіївські” стрічки та російські прапори, що свідчить про підготовку до вказаних протиправних антиукраїнських акцій”, – йдеться у повідомленні.

 Справу порушено за ч. 3 ст. 110, ч.1 ст. 111 та ч. 1 ст. 255 Кримінального кодексу України.

Раніше у межах цього ж кримінального провадження провели 28 обшуків у Дніпропетровській, Львівській, Херсонській, Миколаївській, Херсонській областях та у Києві. Під час обшуків виявили та вилучили “агітаційні матеріали з підтримки анексії Криму, грошові кошти, документи, що містять інформацію з обмеженим доступом, заборонену продукцію, в тому числі 2 гранати та понад шістсот набоїв різного калібру, які свідчать про підготовку до вказаних протиправних антиукраїнських акцій”, зазначає прокуратура.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий номер

Газета 'Козацький край' номер 6  жовтень  2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2018’.Вільне Козацтво Холодного Яру