Проти членів “виборчих комісій” Криму порушено кримінальну справу

Дата: 16.03.2018
Автор:
Прокуратура АР Крим відкрила кримінальне провадження за фактом організації незаконних виборів президента Росії на території Криму. Про це повідомляє Комітет виборців України.
 Провадження відкрите за ч.1 ст.111 (державна зрада), ч.1 ст.110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), с.1 ст.158 (Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів) Кримінального Кодексу України.

Як відомо, раніше КВУ зазначав, що в діях осіб, які сприяють організації виборчого процесу на території АР Крим та місті Севастополі, містяться ознаки державної зради.

Зокрема, мова йшла про членів так званих виборчих комісій, що забезпечують організацію та проведення виборів президента РФ 18 березня 2018 року.

Зазначалося, що на тимчасово окупованій території АР Крим незаконно сформовано 27 територіальних виборчих комісій, 1164 дільничних виборчих комісій, в місті Севастополь 4 територіальні виборчі комісії та 181 дільничних виборчих комісій.

Загалом до виборів залучено понад 10 тисяч членів так званих виборчих комісій.

Як повідомлялося раніше, кримських татар з бюджетної сфери, агітували брати участь в роботі “виборчих комісій” на майбутніх “виборах президента Росії”.

Вибори президента РФ відбудуться 18 березня, в четверту річницю анексії Криму.

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що кримські татари, попри тиск і шантаж, не братимуть участі у незаконних виборах президента Росії у Криму 18 березня.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Спецвипуск

Газета 'Козацький край' номер 21  грудень  2018

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 7  грудень  2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру