МЗС гарантує: Росія дорого заплатить за порушення прав України на морях

Дата: 22.02.2018
Автор:

Компенсація від Росії за порушення прав України в Чорному, Азовському морях та Керченській протоці буде значною, а суму визначить Міжнародний арбітраж.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільній прес-конференції з головою МЗС Албанії Дітміром Бушаті в Києві, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Ми свідомо не називаємо суму, оскільки Росія продовжує порушувати права України, відповідно Росія за це заплатить – суму визначить Арбітраж. Сума буде дуже значною… це будуть не мільйони, не десятки і не сотні мільйонів”, – сказав голова українського МЗС .За його словами, сума буде значною, оскільки йдеться про порушення Росією прав України в Чорному, Азовському морях та Керченській протоці.

“Це охоплює все, буквально від того, що в нас захопили можливість видобувати на нашому шельфі і використовувати наш шельф, використовувати живі ресурси, до культурної спадщини”, – пояснив Клімкін.

Як відомо, 19 лютого Україна подала до Міжнародного суду меморандум в арбітражному провадженні проти РФ відповідно до Конвенції ООН з морського права, який доводить порушення Росією прав України в Чорному та Азовському морях, а також у Керченській протоці.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Спецвипуск

Газета 'Козацький край' номер 21  грудень  2018

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 7  грудень  2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру