Українські музиканти презентували кліп на пісню “Марш нової армії”

Дата: 06.12.2017
Автор:

 Кліп на пісню “Марш нової армії” опублікував на своїй сторінці у Facebook соліст гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка.

За словами музиканта, цю пісню вони присвятили героям, які захищають Батьківщину і вже є частиною нового війська України.

“Перебуваючи на фронті з концертами, я познайомився із солдатом Аріславом Пастернаком. І тоді народилася ідея пісні – маршу української армії. Це гімн українських героїв, які вистояли в Іловайську, Дебальцевому, Пісках, Авдіївці, інших містах і селищах Донбасу. Яких навіть ворог назвав кіборгами за крицеву стійкість, виявлену у Донецькому аеропорті”, – розповів історію створення маршу Олег Скрипка.

Відео на Марш Нової Армії відзняли у приміщенні Малої Опери у Києві. Слова гімну – це видозмінений твір «Зродились ми великої години..» Олеся Бабія, яка колись була маршем Організації українських націоналістів.
Кліп знімала творча команда, яку започаткували наприкінці літа 2014-го знані серед фронтовиків і волонтерів творчі зустрічі у Головному військовому клінічному госпіталі МО України.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Свіжий номер

Газета 'Козацький край' номер 6  жовтень  2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2018’.Вільне Козацтво Холодного Яру