Презентуючи патріотичні вірші, відома поетеса назвала вишивану сукню від черкаських майстрів… «бронею від хвилювання»

Дата: 05.12.2017
Автор:

Відома українська поетеса, радіоведуча і громадський діяч Злата-Зоряна Паламарчук змінила тематику своїх віршів з лірики на патріотику. Авторка слів до пісень «Небесна Сотня» (гурт «ТаРута»), «Час ітиме як йшов» (гурт «Тобі Здалося»), «На відблисках мого меча» (гурт «Тінь Сонця»)  та інших пісенних творів, що стали популярними серед українців, днями видала збірку поезій «Словом по війні».

Презентації збірки з успіхом пройшли вже у кількох містах України, зокрема, у Києві, Вінниці та Одесі. Цікаво, що ЗМІ, публікуючи відгуки фахівців про влучне поетичне слово патріотки України, водночас із захопленням відзначають і… сукню, в якій Злата-Зоряна презентувала свою книгу. Багато оздоблена вишивкою червона сукня називається «Козацьке бароко», а пошита вона в Черкасах, у творчій майстерні Теліженко.

Учасниця всеукраїнських фестивалів «Холодний Яр», «Голосіївська Криївка», «Фестиваль Тараса Шевченка – Ше.Fest», лауреат у номінації «Натхнення Майдану» фестивалю «Воля громади», Злата-Зоряна Паламарчук, не зважаючи на всі свої титули,  не стримала емоцій, коментуючи своє вбрання: «Я неймовірно щаслива, що мала змогу показати цю красу! Ця сукня стала не лише вбранням, це була моя броня від хвилювання!»

Світлана КРАВЕЦЬ

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру