Прапор для бригади “Чорних Запорожців” виготовив козак-художник з Лисянки

Дата: 02.11.2017
Автор:

Нещодавно президент України Петро Порошенко вручив 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців Збройних сил України, яка перебуває в зоні АТО, бойовий прапор. Мало кому відомо, що його виготовив житель Лисянки, художник, волонтер, козак Лисянського козацького полку Олег Ганжа.

Олега Ганжу та його товариша Василя Мартишко знають всі бійці ЗСУ в зоні АТО. Останній є автором гімну та одним з ініціаторів присвоєння імені «Чорних Запорожців» легендарній 72-ій бригаді. Днями вони привезли воїнам нову партію шевронів, книг, пісень для підрозділів бригади, а також зібрану матеріальну допомогу, пишуть “Вісті Черкащини”.

Лисянський козацький полк ЧОКТ ВГО за час війни оплатив та виготовив для різних військових частин та підрозділів ЗСУ – 27 парадних прапорів, сотні їх копій та багато іншого на сотні тисяч гривень.

Копії цих прапорів, з автографами бійців ЗСУ сьогодні знаходяться в районному історичному музеї, який за кількістю та експозицією бойових прапорів серед музеїв України вже займає третє місце.

http://viche.ck.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру