У турецькій Анкарі готується до відкриття українська виставка “Орнаментальна ДНК”

Дата: 03.10.2017
Автор:

6 жовтня о 19:00 в Центрі сучасного мистецтва Анкари CerModern (Анкара, Altınsoy Cad. No:3 06101 Sıhhıye) відбудеться відкриття виставки «Орнаментальна ДНК».

Українсько-турецький виставковий арт-проект презентує орнаменти двох країн у метафоричній експозиції, яка у сучасній і оригінальній формі показує витвори народного мистецтва, містить культурологічні пояснення значення орнаментів, а також інтерактивні доповнення. Експозиція представлена трьома залами: українською – «Надія» (представляє рушники з різних регіонів України) турецькою – «Шлях» (оформленою традиційними турецькими килимами) та інтерактивною (медитаційною) у вигляді чорного куба.

Виставка організована Посольством України в Туреччині та арт-центром CerModern за підтримки Українського кризового медіа центру як захід культурної дипломатії. До створення експозиції долучилися Леся Воронюк, Тарас та Ірина Демкури, Лариса Пілюгіна, Ярина Винницька, Арт-платформа «Ковчег Україна», Patoka Studio, гурт «Курбаси», колекціонера килимів та власника крамниці Hilmi’s Rug Store Хельмі Демірджі.

У рамках виставки відбудуться лекції, дискусії, презентації та майстер-класи. Відвідати експозицію можна до 15 жовтня включно.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру