Українські спортсмени демонструють високі результати на престижних змаганнях з боксу у Гамбурзі та тенісу у Нью-Йорку

Дата: 01.09.2017
Автор:

Олександр Хижняк - у фіналі чемпіонату світу, що проходить в німецькому Гамбурзі

У Гамбурзі (Німеччина) завершився поєдинок 1/2 фіналу чемпіонату світу з боксу, в якому українець Олександр Хижняк переміг американця Троя Іслі, повідомляє офіційний сайт змагань.

Суперники провели на рингу повний бій – 3 раунди по 3 хвилини. І практично протягом усього цього часу наш боксер мав повну перевагу. Тим не менше, перемога українця була визнана тільки роздільним рішенням суддів. Рефері з Філіппін хотів визнання переможцем цього бою американця – 28:29, а решта четверо арбітрів українця – арбітри з Німеччини (30:25), Аргентини (30:27), Канади (30:27) і Латвії (29:28). Загальний рахунок – 4:1 на користь українця.

Фінальні бої чемпіонату світу пройдуть в Гамбурзі 2 вересня.

Тим часом у Нью-Йорку з 28 серпня по 10 вересня проходять матчі Відкритого чемпіонату США по тенісу, де українці Еліна Світоліна і Олександр Долгополов виграли свої поєдинки, повідомляє офіційний сайт змагань. Світоліна виграла матч у росіянки Євгенії Родіної у двох партіях з однаковим рахунком 6:4, 6:4. В свою чергу, Долгополов виграв матч проти Томаша Бердиха з Чехії.

Нью-Йорк любувався впевненою перемогою українки Еліни Світоліни над суперницею-росіянкою...