У Корсуні на Черкащині відкривається виставка картин білоруських художників, присвячених АТО на українському Донбасі

Дата: 30.03.2017
Автор:

У художній галереї Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника 1 квітня, о 14-00 год. відбудеться презентація виставки живописних творів «Білоруси з Україною в серці». Це картини, написані в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Організатор проекту – Благодійний фонд «Волошка». Про це повідомляє офіційний сайт  управлінні культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Суверенітет та територіальну цілісність України, окрім українських воїнів, захищають добровольці з інших країн, серед яких багато білорусів. У 2015 році була сформована Тактична група «Білорусь» у складі Добровольчого українського корпусу. Багато білорусів воюють також в інших українських військових формуваннях.

Натхненні героїчною боротьбою своїх співвітчизників, художники об’єднання «Пагоня» Спілки художників Білорусі восени 2015 року разом із українським художником Тарасом Носаром поїхали в зону проведення АТО та працювали над написанням картин в околицях Донецького аеропорту, у селищі Піски, поблизу селищ Волноваха та Новоградівка.
Робота художників проходила на передовій у бойових умовах, та незважаючи на це, митці написали понад 40 картин. На виставці представлено 46 робіт білоруських художників Геннадія Дроздова, Олеся Пушкіна, Олеся Циркунова, Андруся Такіданга, Олеся Суши та українського художника, члена Національної спілки художників України Тараса Носара. Це портрети білорусів – учасників АТО, пейзажі, сюжетні картини.

Виставка організована з метою вшанування пам’яті українських і білоруських добровольців, які загинули за Україну.
Запрошуємо учасників антитерористичної операції на Сході України, волонтерів, художників, а також всіх бажаючих взяти участь у презентації виставки.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , ,Напишіть відгук

Свіжий номер

Газета 'Козацький край' номер 4  червень 2018

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2018’.Вільне Козацтво Холодного Яру