У Черкасах “вуличне мистецтво” перетворило покинутий камінь на пам’ятний знак Святославу Хороброму

Дата: 27.06.2016
Автор:

Черкаські “свободівці” нанесли чорно-біле зображення давньоруського князя Святослава на “нічийний” камінь, який понад чверть століття простояв на місці, де планувалося звести пам’ятник поетові Василю Симоненку. Зрештою, пам’ятник Симоненкові встановили у зовсім іншому місці, а камінь так і стояв – порожній, без жодних зображень і написів, окрім косо написаного якимось хлопчаком слова “Чупик” посеред нього…

26 червня “свободівці” нанесли на камінь трафаретне зображення князя Святослава Хороброго з мечем у руці, присвятивши це черговому фестивалю “Холодний Яр” і черговій річниці перемоги дружини Святослава над Хазарським каганатом.

Ось як пише про подію очільник фракції “Свободи” у Черкаській облраді Юрій Ботнар: “На це “вуличне мистецтво” не витрачено бюджетних коштів, камінь не перебуває на балансі муніципальних органів. Проте, гадаю, місто зможе взяти цю брилу у свою власність. Хто не знає – камінь із доісторичним написом “Чупик =) стояв з 1990 року на перехресті вулиць Хрещатик та Смілянська.

Творімо український простір разом!

До слова – князь Святослав є однією з ключових тематичних постатей на фестивалі Нескореної Нації “Холодний Яр”. Тож ми присвячуємо пам’ятний камінь не лише річниці перемоги Святослава Хороброго над хазарами, що відзначається 3 липня, а й до проведення одного з найочікуваніших фестивалів”.

Ігор АРТЕМЕНЕКО

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру