Героєм нового пригодницького кінодетективу стане козак-запорожець Максим Оса

Дата: 20.02.2013
Автор:

Цього літа в Україні почнуться зйомки пригодницького детектива за мотивами коміксу Ігоря Баранька “Максим Оса: Людина з того світу”.

Дія картини розгортається в середині XVII століття. Головний герой – запорізький козак, який розкриває плани турків із захоплення України, передає Cinemotion.

Виробництвом фільму займається кінокомпанія HanzhonkovFilm, що спеціалізується на створенні картин для родинного перегляду.

Режисером виступить автор комедій “Свати” і “Свати 2″ Олексій Мамедов. Серед претендентів на головну роль Максима Оси розглядається Віталій Лінецький (“Закохані”). Також ведуться переговори про участь у проекті акторів з Франції та Польщі.

Зйомки пройдуть під Києвом, у Запорізькій області (на острові Хортиця), а також у Києво-Печерській лаврі. Вихід фільму в прокат заплановано на осінь 2014 року, причому творці розраховують випустити картину не тільки в країнах СНД, а й в інших регіонах.

За заявою авторів проекту, орієнтиром для них є франшиза Гая Річі “Шерлок Холмс”.

Нагадаємо, на міжнародному фестивалі “Книжковий Арсенал” був представлений перший український графічний роман-блокбастер “Даогопак” – 3-томовий комікс-блокбастер про пригоди козаків-характерників з лицарського ордену магів і майстрів бойових мистецтв Запорозької Січі.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від 12  квітня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2019’.Вільне Козацтво Холодного Яру